Etusivulle
 
Termillä ei löydetty valmiita ehdotuksia hakusanalle. Voit kuitenkin suorittaa haun painamalla enteriä tai klikkaamalla haku-painiketta.

MUISTOLAN KOULUN VANHEMPAINYHDISTYS RY
Muistolan koululla toimii vanhempainyhdistys, jonka toimintaan
kaikki vanhemmat ovat tervetulleita. Yhdistys on perustettu vuonna 1997.
Vanhempainyhdistyksen jäseneksi pääsee maksamalla jäsenmaksun, joka tänä vuonna on 10,00€/perhe. Liittyminen on vapaaehtoista ja toimintaan voi osallistua, vaikka ei kuulu yhdistykseen.
Vanhempainyhdistyksen asioita hoitaa johtokunta.



Muistolan ala-asteen vanhempainyhdistys ry

 

JOHTOKUNTA 2017-2018

Katja Heinikorpi, puheenjohtaja, 040 500 8890

Kallialankatu 18

38210 Sastamala

katja.heinikorpi@pp.inet.fi

 

Niina Räikkönen, 050 3645944

niina.raikkonen@sastamala.fi

 

Tarja Santala, 0400 725 903

tarja.santala@kopteri.net

 

Tytti Tapio, 0400 414 878

tytti.tapio@sastamala.fi

 

Juha Tapio

jmtapio@hotmail.com

 

Nana Vierula, rahastonhoitaja, 040 522 3165

nana.vierula@luukku.com

 

Monika Rehakka, 044 599 1433

bakalarzma@yahoo.co.uk

 

Eveliina Heikkilä

eveh2007@gmail.com

 

Sari Korpela, 050 560 5256

sari.korpela@hryhtiot.fi

 

Mari Nykänen, 040 9668551

mari.nykanen@gmail.com

 

Suikki Laura, opettajajäsen

laura.suikki@sastamala.fi

Kirjaudu ylläpitotilaan Windows-työasematunnuksellasi Kirjaudu ylläpitotilaan etätyötunnuksellasi
Toiminnan takaa Netland AppRunner